Gabinet Psychologiczny w Warszawie

Nazywam się Joanna Skrok, jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna. Jednocześnie posiadam tytuł magistra ekonomii o specjalizacji międzynarodowych stosunków gospodarczych.
~ Joanna Skrok

Napisz do mnie

Joanna Skrok – Psycholog

Posiadam 20-letnie doświadczenie poparte praktyką zawodową, w tym w pracy  jako manager, coach, psycholog, mediator. Zdobyłam je w międzynarodowych firmach amerykańskiej, koreańskiej, francuskiej, angielskiej i polskiej. Przez ponad 10 lat z powodzeniem zarządzałam zespołami ludzkimi na stanowiskach kluczowych – menadżerskich. Posiadam tytuł magistra Psychologii spec. kliniczna oraz magistra Ekonomii spec. międzynarodowe stosunki gospodarcze.

Od kilku lat  jestem praktykiem psychologiem, coachem, diagnostą oraz  mediatorem  – właścicielem Gabinetu Psychologicznego, specjalizującego się w psychologii zdrowego człowieka, kryzysach rozwojowych i sytuacyjnych, depresji, zaburzeń lękowych i nerwicowych jak i również psychologii biznesu.  Zarówno u dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Jestem certyfikowanym terapeutą dzieci i młodzieży. Posiadam uprawnienia do pracy terapeutyczno – diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą obejmujące także współpracę terapeutyczną z rodzinami.

Jestem wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie. Prowadzę mediacje rodzinne, w sytuacjach około rozwodowych.

Posiadam międzynarodowy certyfikat wydany przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej, który nadaje uprawnienia Konsultanta psychoterapii pozytywnej. Psychoterapia pozytywna jako szkoła terapeutyczna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.

Posiadam również doświadczenie w pracy ze studentami na Uniwersytecie SWPS w Warszawie – przez 2 lata prowadziłam warsztaty dla studentów IV i V roku psychologii w biznesie.

Udzielałam się społecznie – byłam Mentorem w Fundacji Liderek Biznesu.

Prywatnie na co dzień doświadczam każdego dnia bycia mamą nastolatków. Lubię naturę i zwierzęta. Moją pasją są: psychologia kliniczna pozytywna, biznes, muzyka i podróże.

Zapraszam, Joanna Skrok

Psycholog godny Państwa zaufania.

CERTYFIKATY

certfikat-3
certyfikat-1
certyfikat-2

WSPÓŁPRACUJĘ

Joanna Tomczak

 • uzyskałam tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie Warszawskim;
 • szkoliłam się w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii;
 • doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, na Oddziale Dziennym I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie;
 • współpracowałam z Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej Rodzinie przy Stowarzyszeniu Aslan;
 • ukończyłam Kurs Mindfulness certyfikowany przez Mindfulness Association Polska;
 • uczestniczyłam w warsztatach “Podstawy DMT “ (psychoterapii tańcem i ruchem);
 • pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi;
 • jestem mamą dwójki chłopców, uwielbiam podróżować, praktykuję jogę.
joanna-tomczak-psycholog
anna-stronska

Anna Strońska

 • magister psychologii w realizowanej specjalności na studiach – psychologia kliniczna Uniwersytet SWPS.
 • magister fizjoterapii z uprawnieniami diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego.
 • ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe, także w pracy w korporacjach. Obecnie zajmuję się tylko psychologią ponieważ jest moją pasją z którą w pracy staram się łączyć profesjonalizm.
 • pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi.
 • posiadam uprawnienia Diagnosty Dziecięcego PTPiP.
 • uprawnienia do stosowania technik psychoterapii poznawczo-behawioralnej – skuteczne techniki pracy i interwencji stosowane w rożnych obszarach zaburzeń, wydane przez Pracownię Pomocy Psychologicznej Ośrodek Szkoleniowy.
 • posiadam uprawnienia do pracy terapeutyczno – diagnostycznej z dziećmi i młodzieżą obejmujące także współpracę terapeutyczną z rodzinami, psychoedukację oraz psychoprofilaktykę.
 • jestem wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie.
 • posiadam międzynarodowy certyfikat wydany przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej, który nadaje uprawnienia Konsultanta psychoterapii pozytywnej. Psychoterapia pozytywna jako szkoła terapeutyczna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.
 • prywatnie jestem mamą nastolatki, moim hobby jest psychologia pozytywna w teorii i praktyce, dobra książka, podróże. Wierzę, że pozytywność pomaga zmienić jakość życia, dostrzec większy zakres możliwości w życiu codziennym.

Kamil Malicki

 • magister psychologii – Uniwersytet SWPS.
 • 9 letnie doświadczenie jako funkcjonariusz służb mundurowych pozwoliło mi poznać zjawisko stresu doświadczanego przez ludzi w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Praca ze stresem i pomoc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych stanowi centrum moich zainteresowań psychologicznych.
 • odbyłem praktyki z zakresu negocjacji w sytuacjach zagrożenia publicznego oraz podstaw praktyki klinicznej  terapii poznawczo – behawioralnej.
 • posiadam uprawnienia praktyka hipnozy wydane przez Europejską Akademię Umysłu. Hipnoza to narzędzie wspomagające zmagania ze stresem zarówno tym odczuwanym na co dzień jak i przeżywanym w sytuacjach głębokiego kryzysu.
 • pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi.
 • zajmuję się również diagnostyką psychologiczną.
 • prywatnie jestem miłośnikiem sportu w szczególności biegania długodystansowego oraz osobą kochającą zwierzęta w szczególności gryzonie i psy. W życiu kieruję się dewizą  “wytrwałość w działaniu i rozwinięta sieć wsparcia społecznego to recepta na osiągnięcie każdego celu”.
malicki kamil psycholog
agnieszka-strzelecka-psycholog

Agnieszka Strzelecka

 • Jestem magistrem Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS i Ekonomii na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym.
 • Posiadam ponad 20 -letnie doświadczenie w pracy menadżerskiej w korporacjach.
 • W 2016 roku z pasji do ludzi zaczęłam współpracę z Joanną. Nasz kreatywny zespół tworzą psychologowie, pasjonaci, którzy mają bogate doświadczenie zawodowe.
 • W swojej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi stosuję techniki psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Umiejętności te zdobyłam na szkoleniu prowadzonym przez Pracownię Pomocy Psychologicznej Ośrodek Szkoleniowy.
 • Zajmuję się również diagnozą psychologiczną u dzieci i młodzieży – diagnosta PTPiP oraz diagnostyką dyskalkulii.
 • Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc szkoleniach i kursach w całej Polsce.
 • Obecnie doskonalę swoje umiejętności zawodowe w zakresie psychodietetyki, która jest moją pasją od zawsze.
 • Prywatnie jestem mamą studenta i przedszkolaka. Moją pasją jest dietetyka i zdrowe odżywianie. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i budować świadomość żywieniową innych ludzi. Wyznaję zasadę jesteś tym co jesz……:)

REGULAMIN 01/2018

OPŁATY ZA KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ, KAUCJĘ ORAZ POBRANIE OPŁATY ZA NIEPRAWIDŁOWO ODWOŁANE WIZYTY W GABINECIE

 1. Odwołanie bezpłatne wizyty może się odbyć najpóźniej na dzień przed wyznaczonym terminem spotkania – poprzez SMS lub telefonicznie pod nr tel 510-120-713. W każdym innym przypadku Pacjent zobowiązany jest zapłacić za zarezerwowaną wizytę stawkę zgodną z rezerwacją terminu. Kwota ta zostanie pobrana z wpłaconej kaucji za wizytę, zgodnie z punktem nr.2 niniejszego regulaminu.
 2. Po wstępnej konsultacji Pacjent uiszcza opłatę za wizytę terapeutyczną w ramach kaucji, na wypadek braku odwołania wizyty najpóźniej na dzień przed sesją, zgodnie z pkt. nr 1. W przypadku kiedy Pacjent nie naruszy zasady regulaminu w pkt.1 i 2 kaucja rozliczana jest w ramach ostatniej wizyty Pacjenta.
 3. Rezerwacja terminu konsultacji wstępnej odbywa się telefonicznie lub e-mail. Pacjent zobowiązany jest najpóźniej na dwa dni przed wizytą uiścić opłatę przelewem w kwocie 150 zł na konto. W przypadku braku wpłaty i zaksięgowania na rachunku gabinetu na dzień przed ustaloną wizytą, termin konsultacji wstępnej zostaje automatycznie anulowany bez konieczności informowania Pacjenta.

Konto do wpłaty opłaty za konsultację wstępną:

Gabinet Psychologiczny Joanna Skrok

86 1050 1025 1000 0091 3534 9901

Tytuł: Konsultacja wstępna (Imię i Nazwisko Pacjenta)