image_pdfimage_print

Dietetyk

Drodzy Państwo, bazując na szerokiej wiedzy jaką posiadam oraz bogatym doświadczeniu, udzielam pomocy psychologicznej w wielu obszarach życia i działania moich klientów.

~ Joanna Skrok

Dlaczego warto wybrać naszego dietetyka?

Z pacjentami współpracuję indywidualnie. Nawiązanie relacji opartej na zaufaniu jest podstawą dla owocnej współpracy żywieniowej. Zajmuję się również edukacją dzieci i młodzieży od klasy 4 szkoły podstawowej. Do mojej specjalizacji należy także  edukacja żywieniowa sportowców wyczynowych oraz tancerzy. Typowa wizja opieki dietetycznej opiera się na rozliczaniu z pomiarów, które mają pokazać postępy w osiąganiu założonego celu, przy jednoczesnym pomijaniu edukacji żywieniowej i znalezienia przyczyny zaburzeń. Natomiast ten stereotypowy schemat powinien zostać zażegnany i tak się dzieje w naszej klinice. Pomoc osobom w trakcie wchodzenia na odpowiednie tory żywieniowe i dążenie do zdrowia jest moją pasją. Z łatwością nawiązuję kontakt z pacjentami, dzięki otwartości i ciekawości każdej osoby, która chcę dążyć do wewnętrznej harmonii i wybiera mnie na swojej drodze jako kierunek. Mam doświadczenie w pracy z pacjentami bariatrycznymi, klinicznymi, sportowcami i tancerzami, którzy nierzadko borykają ze swoim odżywianiem.

Współpracę dietetyczną opieram na diagnostyce. Obejmuje ona wywiad żywieniowy, ankietę żywieniową i dzienniczek żywieniowy oraz współpracę z zespołem: lekarz internista, diabetolog oraz psycholog kliniczny. Rzetelnie zebrane dane do pracy są podstawą, równie ważną jak otwarte serce, zaufanie i dobra relacja, na której opierać się będzie dążenie do balansu w sferze odżywiania.

NASZA METODA:

Rozpoczęcie współpracy rozpoczynamy zawsze od kompleksowego wywiadu żywieniowego oraz ankiety żywieniowej wraz z dzienniczkiem żywieniowym. Zebrane informacje pozwalają na rzetelną analizę sytuacji i nakreślają kierunek działania.

W klinice zajmujemy się zaburzeniami odżywiania jak:

  • Anoreksja
  • Ortoreksja
  • Bulimia
  • Otyłość
  • Niedowaga
  • Insulinooporność
  • Cukrzyca

Stosujemy dietoterapię jako wsparcie przy leczeniu depresji oraz regenerację podczas terapii uzależnień.

Szalenie ważne jest, aby podstawą współpracy dietetycznej stanowiła edukacja żywieniowa i jest ona integralną częścią każdej konsultacji.

dominika gola_diabetolog_dietetyk

Cennik usług pomocy w zakresie dietetyki:

konsultacja wstępna:

250 zł za 90 minut,

konsultacje dietetyczne (kolejne):

200 zł za 60 minut

POLECAMY TAKŻE:

PROGRAM „PSYCHOFIT” – to poprawa jakości życia przy udziale kilku specjalistów.

Pod okiem lekarza, dietetyka i psychologa pokonasz najtrudniejsze wyzwanie z jakim borykasz się od lat lub miesięcy – zdrowa zmiana wagi jest możliwa.

Zaufaj nam i przyjdź na konsultację wstępną do Nas.

Zespół  specjalistów programu  Psychofit:

alicja zalecinska_dietetyk_anna skrok_small

Alicja Zalecińska

dominika gola_internista_diabetolog

Dominika Gola

Joanna Tomczak_psycholog_warszawa bio

Joanna Tomczak

Serdecznie zapraszamy

Alicja Zalecińska, Dominika Gola