image_pdfimage_print

Psychologia biznesu

Szanowni Państwo, jako niezależny, doświadczony oraz obiektywny specjalista, w codziennej praktyce zajmuję się – między innymi – mentoringiem.
~ Joanna Skrok

Joanna Skrok

joanna skrok_pyschologia biznesu

Do zakresu prowadzonych przeze mnie programów należą:

  • Mentoring Indywidualny oraz Biznesowy – jest on stworzony dla osób oraz firm, które chcą zweryfikować swoje metody pracy i strategie działań w określonych sytuacjach życiowych i biznesowych. To metoda skierowana do osób chcących poznać inne strategie oraz odnieść własne poczynania do standardu rynkowego.

Mentoring objęty jest kontraktem – zatem zapewniam Państwu pełną poufność! Wspieram klientów z zakresie kwestii strategicznych dla firm – jako niezależny ekspert proponuję inne (w porównaniu z dotąd stosowanymi) z możliwych rozwiązań. Mentoring jest wsparciem – w znaczeniu profilaktyki działania, polecam je osobom dążącym do najlepszych rozwiązań oraz tym, które chcą rozwijać własne metody pracy.

  • Coaching Indywidualny Life&Job – jako wykształcony psycholog w specjalności psychologia kliniczna, każdego klienta traktuję indywidualnie i wspieram w rozwoju; ponadto hołduję podejściu jakościowemu a nie ilościowemu. Dla mnie najważniejsze jest doświadczenie Coacha czy Trenera.

W pracy nad rozwojem danej osoby kieruję się szeroką wiedzą psychologiczną, jaką posiadam oraz umiejętnościami trenerskimi. Reprezentowane przeze mnie podejście jest kompletne, a prowadzona współpraca – efektywna. Kieruję się zasadami programu Work&Life Balance – wierzę w tę metodę i żyję zgodnie z jej zasadami. Zapraszam i zachęcam do współpracy ze mną nad Państwa rozwojem osobistym!

psychologia biznesu

HR Wsparcie

  • Psycholog dla Firm – współpracuję z firmami w zakresie szeroko rozumianych działań opartych na mediacjach; wspieram osoby pracujące w danej firmie. Prowadzę szkolenia edukacyjne, profilaktykę zdrowia psychologicznego z zakresu Work&Life Balance oraz mediacje indywidualne w trudnych, kryzysowych sytuacjach, takich jak mobbing czy konflikty pomiędzy członkami firmowej społeczności.

Jestem osobą obiektywną, zatem oferuję spojrzenie „z zewnątrz” na narastające bądź trwające konflikty wewnątrz firmy. Motywuję pracowników na różnych stopniach zawodowych, także kadrę zarządzającą. Posiadam niezbędną, ekspercką wiedzę pozwalającą na wsparcie wszystkich szczebli zarządzania w firmie. Świadczę usługi Psychologa Kontraktora, który motywuje pracowników firmy i poprawia relacje w jej wnętrzu – takie działanie w dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu daje poczucie dbania o relacje wewnętrzne w danym przedsiębiorstwie. Zajmuję się również prowadzeniem szkoleń rozwojowych.

  • Szkolenia z Praktykiem i Psychologiem Biznesu – zajmuję się motywowaniem, zaangażowaniem, psychoedukacją firmy, rozwiązuję konflikty istniejące w danej jednostce organizacyjnej. Prowadzę szkolenia z zakresu zarządzania, strategii czy motywowania i wspierania. Każdorazowo tematyka i zakres szkoleń przygotowywane są dla klienta indywidualnie, poprzedzone są dokładnym wywiadem i szczegółowym omówieniem ich zakresu.
joanna skrok_psycholog biznesu_2

Cennik usług w ramach Psychologii biznesu:

Mentoring Indywidualny / Biznesowy:

300 zł za 60 minut sesji

Coaching Indywidualny / Life / Job:

300 zł za 60 minut sesji

HR Wsparcie – Psycholog dla Firm / Mediator:

300 zł za 60 minut

Szkolenia z Praktykiem i Psychologiem Biznesu:

3000 zł netto za 1 dzień szkoleniowy (w przypadku warsztatów z wypracowaniem konkretnych zadań bądź szkoleń cyklicznych/kilkudniowych – cena ustalana jest indywidualnie).