image_pdfimage_print

Moje referencje

referencje i opinie joanna skrok

Champion Consulting

    Niniejszym polecam państwa uwadze panią Joanna Skrok jako osobną coacha i szkoleniowca prowadzącego sesje i warsztaty dla managerów oraz zarządów firm. Pani Joanna współpracując z naszą firmą Champion Consulting przeprowadziła w ramach programów optymalizacji organizacji: sesje coachingowe dla Zarządów i top menedżerów, szkolenia sprzedażowe oraz brała udział w budowaniu strategii.

    Pani Joanna Skrok wyróżnia się praktycznym podejściem do potrzeb klienta, łącząc wiedzę teoretyczną i praktyczną z potrzebami organizacji. We współpracy z panią Skrok zwraca uwagę jej ukierunkowanie na wypracowanie praktycznych codziennych rozwiązań. Jej otwartość i zaangażowanie wpływają na pozytywną atmosferę w firmach klientów, a wiedza merytoryczna jest oceniana na najwyższym poziomie. Polecam panią Joanna Skrok jako osobę rzetelną i profesjonalną.

Aleksandra Pogorzelska

Właścicielka firmy Champion Consulting

referencje i opinie joanna skrok

Jacek Walkiewicz

    Często jestem proszony o podanie kontaktu do psychologa, który może pomóc
w rozwiązaniu konkretnych  problemów. W tej branży referencje są szczególnie pożądane. Wszak dajemy komuś dostęp do osobistych  czasami bardzo intymnych tajemnic.

    Polecam Asię Skrok.  Joanna łączy w sobie wrażliwość dobrego człowieka, profesjonalizm coacha i  warsztat terapeutyczny psychologa. A wszystko to jest oparte na mocnych  osobistych  i zawodowych doświadczeniach

Jacek Walkiewicz, psycholog

referencje i opinie joanna skrok

Uniwersytet SWPS

Z przyjemnością informujemy, iż pani Joanna Skrok od dwóch lat prowadzi zajęcia modułowe dla studentów Uniwersytetu SWPS pt. Psychologia w biznesie. W ramach tego modułu pani Joanna prowadzi przedmioty:

  • Budowanie zespołów w biznesie
  • Analiza doświadczeń konsultingowych
  • Zarządzanie w organizacjach.

   

    Największą wartością zajęć pani Joanna Skrok jest łączenie w sposób profesjonalny i merytoryczny wiedzy psychologii z jej wieloletnimi doświadczeniami z pracy w biznesie. Studenci modułu oceniają go jako jeden z najbardziej praktycznych przedmiotów, dający realne przełożenie na ich przyszłą pracę w organizacjach, a panią Joannę jako najwyższej klasy specjalistę, która w sposób realny potrafi umiejscowić teorie psychologiczne w biznesie.

    Polecam panią Joanna Skrok jako profesjonalnego psychologia biznesu, wykładowcę akademickiego oraz coacha.

Aleksandra Pogorzelska

Kierownik modułu psychologia w biznesie

OPINIE

Emilia Gago
Emilia Gago
11/07/2021
Zweryfikowana
Od kilku miesięcy korzystam z pomocy Asi. Efekt jej pracy przerósł moje oczekiwania. Asia bardzo celnie zdiagnozowała wiele rzeczy, nazwała je, wytłumaczyła, znalazła ich przyczynę i pomaga mi uchronić się przed podobnymi kwestiami w przyszłości. Moja rozmowa z Asią jest konkretna i bardzo merytoryczna co mi niezmiernie odpowiada. Każda godzina jest wykorzystana do granic możliwości a ja wychodzę ze spotania z ogromną dawką wiedzy na swój temat i mojej sytuacji. Asia w tak profesjonalny i zdecydowany sposób przekazuje swoje uwagi i spostrzerzenia, że nie sposób poddać pod wątpliwość jej słowa. To dla mnie bardzo ważne, bo potrzebowałam osoby, która zmieni moje - błędne - postrzeganie na wiele tematów. Gorąco polecam Asię każdemu dorosłemu ale też przede wszystkim rodzicowi i jego dziecku. Tylko ja wiem ile Asi zawdzięczam. :):):)
Alina Jankowska
Alina Jankowska
08/05/2021
Zweryfikowana
Brak słów, żeby podziękować. Wspaniała i mądra psycholog, psychoterapeutka, rozsądna i wspierającą. Patrzy indywidualnie na każdego, nie jak u poprzednich schematycznie i nastawienie na biznes. Tu naprawdę najważniejszy jest człowiek i dziecko. Dzięki wsparciu pani Joanny i jej zespołowi mój rozwód i podział kontaktów dotyczących dzieci z ojcem przebiegł spokojnie i w dobrej atmosferze. W tej klinice jest wsparcie całościowe, mediacje, psycholog sądowy, psychiatra i psycholog dziecięcy. Pomimo trudnych decyzji w życiu, sprawy potoczyły się łagodnie i spokojnie i zadbano o nas wszystkich i o relacje na przyszłość . Zwłaszcza zaopiekowano się dziećmi i ich emocjami w tej sytuacji. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Dodatkowo miejsce jest bardzo przyjazne i dobrze zorganizowane do pracy z każdym a szczególnie dla dzieci i przemili asystenci.
Malgorzata Pajka
Malgorzata Pajka
27/03/2021
Zweryfikowana
Pani Joanna to bardzo dobra psychoterapeutka. W sposób empatyczny i zaangażowany skupia się na pacjencie i w jego tempie prowadzi przez proces zmiany. Terapia jest skuteczna i nie ciągnie się bez końca. Uczestniczyłam również w terapii grupowej, co było niespotykanym doświadczeniem. Na spotkaniach Joanna stworzyła atmosferę otwartości, poczucia bezpieczeństwa i zachęcała do wymiany doświadczeń. Śmiało mogę powiedzieć, że terapia z Joanną zmieniła moje życie na lepsze i dała wskazówki na przyszłość jak radzić sobie w ciężkich sytuacjach
Robert Żak
Robert Żak
17/01/2021
Zweryfikowana
Pani Joanna pomogła mi się podnieść z glębokiej depresjii. Pomogła mi wyrwać się z toksycznej realacji, gdzie byłem notorycznie gnojony i traktowany jak pies. Dzięki terapii indywidualnej a później grupowej, profesjonalizmowi i zaangażowaniu Joanny odnalazłem spokój i siłę do walki o swoje życie. Gorąco polecam, każdemu w życiowym dołku.
Agnieszka Górecka
Agnieszka Górecka
24/11/2020
Zweryfikowana
Serdecznie polecam zarówno wizyty indywidualne jak i terapie grupową.
Edyta Gołębiewska
Edyta Gołębiewska
23/11/2020
Zweryfikowana
Ktoś kiedyś powiedział że dobrze przepracowana terapia jest w stanie odmienić życie.. To prawda doświadczyłam tego w swoim życiu. Gorąco polecam!! Dziękuję obu Panią Joanną za uratowanie mojego.. .
Magdalena Grądzka
Magdalena Grądzka
14/11/2020
Zweryfikowana
Polecam z czystym sercem!
Malwina Morella
Malwina Morella
04/09/2020
Zweryfikowana
Joasia Skrok to kobieta z prawdziwym powołaniem. Zanim do niej trafiłam przeszłam kilku psychologów (również tych polecanych). Po zmarnowanych miesiącach czułam się zawiedziona i oszukana. Wizyta u Joasia to strzał w 10. Konkretny plan działania. Pomoc dla dorosłych i dzieci. Poczucie bezpieczeństwa. Każdemu polecam z czystym sumieniem i z całego serca DZIĘKUJE ♥️♥️♥️
Marcin Gawryszewski
Marcin Gawryszewski
04/08/2020
Zweryfikowana
Moja terapia nie trwała długo [około 6 miesięcy]. Dostałem na niej odpowiedni dla siebie impuls do działania i podejmowania decyzji. Jestem bardzo zadowolony.