Klinika Psychologiczna w Warszawie

W naszej Klinice Pacjent ma wolny wybór wsparcia terapeutycznego. Terapia poprzedzona jest konsultacją wstępną.

Napisz do nas

Jak zacząć?

W naszej Klinice Pacjent ma wolny wybór wsparcia terapeutycznego. Terapia poprzedzona jest konsultacją wstępną. W celu dokonania wyboru najlepszej ścieżki terapii, przygotowaliśmy dwie propozycje rozpoczęcia terapii. Podczas rozmowy telefonicznej możesz wybrać jedną z poniższych opcji konsultacji.

Rodzaje konsultacji wstępnych

Konsultacja Ekspercka

Ten model jest polecany dla osób, które dobrze identyfikują swój problem i/lub wiedzą do jakiego specjalisty chcą się zapisać. Konsultacja ekspercka nie wyklucza diagnostyki – na każdym etapie terapii specjalista w porozumieniu z pacjentem może zlecić dodatkowo badania diagnostyczne.

Należy wybrać z zakładki “o Nas” lub zakładki „Oferta” specjalistę, który jest dla Niej odpowiedni lub poleconego przez inne osoby. W tej sytuacji wystarczy umówić się na wizytę – konsultację wstępną (zakładka „ Kontakt” telefonicznie lub mailowo) w dogodnym dla siebie i dostępnym u specjalisty terminie.

Koszt pierwszej konsultacji 220 zł – 60 min, kolejne sesje 200 zł – 50 min.

 

Jak rozpocząć ?

Krok 1 – umawiasz wizytę (telefonicznie lub mailowo)

Krok 2 – pierwsza konsultacja ( online lub w gabinecie)

Krok 3 – rozpoczęcie terapii (w gabinecie lub online)

konsultacja psychologiczna
Iwona_Asia_skrotuska

Konsultacja Diagnostyczna

Zalecana jest dla osób, które jeszcze nie wiedzą do jakiego konkretnego specjalisty powinny się udać docelowo, lub chcą poznać dokładnie swój problem.  Chcą zbadać poziom nasilenia tego problemu i poznać dalszą ścieżkę leczenia. W takiej sytuacji rekomendujemy pierwszą konsultację z psychologiem klinicznym, diagnostą, który podczas konsultacji wstępnej ustala dalszy plan terapii poprzez wywiad, badanie oraz omówienie wyników i doboru najlepszego specjalisty. Ten model zalecany jest również dla osób, które chcą wykonać diagnostykę psychologiczną (rzetelnymi narzędziami psychologicznymi w tym MMPI-2) bez podejmowania dalszej decyzji o terapii.

Wybierając ten rodzaj konsultacji zapraszamy do umówienia wizyty – konsultację wstępną (zakładka „ Kontakt” telefonicznie lub mailowo). Koszt pierwszej konsultacji wynosi 300 zł – 180 min, kolejne sesje terapeutyczne 200 zł -50 min.

Jak rozpocząć ?

Krok 1 – umawiasz wizytę (telefonicznie lub mailowo)

Krok 2 – rozmowa diagnostyczna z psychologiem/ zlecenie badań lub wyznaczenie specjalisty (telefonicznie)

Krok 3 – zlecenie diagnostyki (w gabinecie lub online)

Krok 4 – spotkanie z psychologiem, omówienie badań, określenie planu terapii, wyznaczenie specjalisty (w gabinecie lub online)

Krok 5 – rozpoczęcie terapii (w gabinecie lub online)

*na życzenie pacjenta wykonujemy opis diagnostyczny. Koszt opisu badania to 200 zł i może być wykonany w ciągu 90 dni od chwili wykonania diagnostyki.

gabinet psychologiczny warszawa